İpek Koza Motel
Agva

Agva Ipek Motel' in odalari sizleri evinizin rahati ve huzurunu tatilde de sürdürebilmeniz için neredeyse bir ev havasinda tasarlanmistir.

Odalarimizdaki standartlar;

  • Bungalov odalar
  • Jakuzili & Şömineli odalar
  • Şömineli odalar
  • Standart odalar

Odalarımız konum olarak dağ ve nehir manzaralı olarak tasarlanmıştır.

ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel   

ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel

Odalarimizda sömineli olarak tasarlanan 2 oda çesidi bulunmaktadir, 1. olani sadece sömineli lüks odalar, 2. çesidi ise hem sömineli hem jakuzili lüks olarak tasarlanmistir.

Motelimizde konakladiginiz süre içerisinde kendizi evinizde hissedeceginiz rahati ve huzuru bulabilmeniz, tatile çikma amaciniz olan yorgunluklari ve stresi üstünüzden atabilmeniz için her ayrintiyi düsündük.

ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel ağva ipek motel       

 

Eski şile yolu No:4 Ağva Şile / İSTANBUL
0216 721 74 03 - 0216 721 77 36
info@ipekmotel.com